|
Op 19 maart is de Galgenwaard bezet door volleybalteams uit alle geledingen van bedrijfsleven en overheden uit Utrecht en omstreken. VVU organiseert dit groots opgezette toernooi en met instemming van de Nevobo gaat het om het officiële Kampioenschap van Utrecht voor bedrijven.
14:00 - 19:00 uur: poulewedstrijden en (kruis-)finales Alle drie de hallen van de Galgenwaard zijn gereserveerd. De 12 velden bieden plaats aan maximaal zestig teams, die in poules van 4 of 5 strijden om plaatsen in de kruisfinales en finales, die van 18-19 uur gespeeld worden. Het definitieve wedstrijdschema is afhankelijk van het aantal aanmeldingen en zal 1 à 2 weken voor het toernooi bekendgemaakt worden.
18:30 - 20:30 Buffet en netwerkborrel De sfeervolle kantine van Sportcentrum Galgenwaard, de Heksenketel, verzorgt een lopend buffet en u krijgt twee consumpties per persoon voor uw team.
19:30 uur Presentatie ‘Topsport op de afdeling’ door Bram en Gijs Ronnes. Lees hier meer.
Sportieve side-events Als de tijd en ruimte het toelaten, kan er een demonstratie gegeven worden door Dames 1 van VVUtrecht. Ook is Bossaball misschien aanwezig. Dit is spectaculair volleyballen op springkussens met een trampoline. Beide side-events zijn enigszins afhankelijk van het aantal deelnemende teams. Het definitieve programma zal 1 à 2 weken voor aanvang van het toernooi bekend zijn.
Inschrijven en kosten U kunt uw team hier inschrijven. De kosten bedragen € 250,- per team en u ontvangt een factuur die op naam van uw werkgever of HR-afdeling gesteld kan worden. Dit bedrag is inclusief buffet en lezing en twee consumpties per persoon.
Nieuwsbrief Wilt u op de hoogte blijven Schrijf u dan in voor de nieuwsbrief.
Goede voorbereiding het halve werk? Vraag een trainer van VVU. Wilt u zich met uw team serieus voorbereiden en heeft u daar graag hulp bij, dan kunt u een trainer van VVU inhuren om een of enkele teamtrainingen te verzorgen. Dit kan voor een prijs van 125,- per training van twee uur, inclusief zaalhuur, en u kunt dit aangeven op het inschrijfformulier.
Links > Lezing Bram en Gijs Ronnes > Inschrijven > Toernooiorganisatie > Nieuwsbrief
|