Beachen in Zuilen op woensdagavonden

Laatst gewijzigd:

Vanaf 3 mei is het voor VV Utrecht leden weer mogelijk om op woensdagavonden te beachvolleyballen in Zuilen. Dit jaar worden geen trainingen via VV Utrecht aangeboden, maar kun je wel zelf een veldje reserveren om in de avondzon te beachen.

Kosten:
22,50 per veld voor de hele avond. De hoofdhuurder die de reservering maakt krijgt aan het eind van de maand een factuur toegestuurd.

Reserveren:
Je kunt een veld reserveren door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Je kunt overigens ook voor meerdere weken of het hele beach seizoen een veld reserveren.

Huishoudelijke mededelingen:
- je helpt zelf met het opbouwen en afbreken van je veld, en laat je veld netjes achter.
- je kunt tot 16.00u 's middags op de dag waarvoor je gereserveerd hebt annuleren

 

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn