21 juni: inspiratie- en toekomstsessie met jeugdtrainers

Laatst gewijzigd:

Op woensdagavond 21 juni staken de jeugdtrainers en de Jeugd-TC de koppen bij elkaar om het komende seizoen én de toekomst van onze jeugd samen vorm te geven. De nieuwe jeugdmanual werd doorgenomen, de trainingstijden en trainerskoppels zijn bepaald én er was een inspirerende lezing van toptrainer/-coach Appie Krijnsen, over hoe je als trainer en als club het beste uit een speler/speelster kunt halen. Appie komt in sept/okt een viertal demonstratietrainingen aan jeugdteams geven, waarbij de trainers worden uitgenodigd. Ook waren de trainers uit onze topteams goed vertegenwoordigd, met Bas en Wouter (D1), Kasper (H1) en Erwin (D3). Daardoor zijn er direct al mooie verbindingen gelegd met de jeugdtrainers. Wil jij aansluiten bij deze enthousiaste groep en ook iets met onze jeugd doen? We zoeken nog enkele (beginnende) trainers voor lagere meisjesteams en een toptrainer voor MB1. En de Jeugd-TC heeft nog twee coördinatoren nodig, voor MA en MC. Meld je aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.!

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn