Woonruimte voor nieuwe topspeelsters D1

Laatst gewijzigd:

Judy Boersma (van VC Sneek) en Emma Rekar (ex-Taurus) zijn twee grote nieuwe aanwinsten van D1 voor het komende seizoen. Ze wilden allebei graag dichtbij de trainings- en speellocaties wonen, en in samenwerking met VSU is het gelukt om voor beide speelsters woonruimte in Utrecht te vinden. Daarmee woont/werkt/studeert een ruime meerderheid van de dames in de stad Utrecht, een mooie bijkomstigheid omdat dit belangrijk is voor de clubbinding. In het algemeen is het zo dat teams die hun speelsters/spelers van ver moeten halen een groter verloop hebben. Met een aantal nieuwe jeugdige speelsters en hun huisvesting in Utrecht kunnen we met D1 hopelijk nog lang van hun talenten genieten. Welkom in Utrecht, Judy en Emma!

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn