Ballentassen ophalen!

Laatst gewijzigd:

Beste allen,

Om in het nieuwe seizoen weer goed van start te gaan, willen we jullie uitnodigen om op woensdagavond 9 augustus de gevulde ballentassen op te komen halen. Zonder ballen immers geen volleybaltraining!

Dit hoeft niet door de aanvoerder gedaan te worden, elke meerderjarige teamgenoot mag de ballentassen komen ophalen namens zijn of haar team. Stem dus even af met je teamgenootjes wie er deze avond bij ons langs komt. Jeugdteams kunnen het beste een ouder vragen mee te komen i.v.m. het tekenen voor de ballen.

Wat: Ballentassen ophalen
Wanneer: 9 augustus
Hoe laat: van 20.00u tot 21.30u
Waar: in de Galgenwaard, ingang sporthal (Herculesplein 341, 3584 AA, Utrecht)

Mochten er nog vragen zijn, dan horen wij dat graag. Wij zijn te bereiken via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  
Met vriendelijke groet,

Tot dan!

De materiaalcommissie: Melany, Michel, Tosca en Renske

P.S. We zoeken nog één nieuw lid. Interesse? Mail ons even :)

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn