Gezocht: nieuwe spelers/speelsters VVU!

Laatst gewijzigd:

HEREN | Wie komt onze teams versterken op de posities spelverdeler en midden (2e/3e klasse)? Als je iemand bent of kent die wil volleyballen bij VVU en voldoet aan dit profiel, neem dan contact op met de Technische Commissie Heren.

DAMES | Ben jij of ken jij een van de passer-lopers die nog ontbreken in onze teams in de 1e klasse? Neem dan contact op met Technische Commissie Dames.

DAMES & HEREN | De recreantenteams zijn op zoek naar gevorderde spelers. De recreanten trainen in een gemend team met dames en heren en spelen in de recreantencompetitie. Voor beginners is er momenteel een forse wachtlijst. Als je geen tijd hebt voor de reguliere seniorencompetitie, maar je wel gezellig wil volleyballen op pittig niveau, kijk dan op de recreantenpagina.

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn