Aanvoerders en Social Captains

Laatst gewijzigd:

Afgelopen vrijdag 25 augustus was de aanvoerdersbijeenkomst van VV Utrecht van seizoen 2017-2018. Hierbij hebben alle teams de gelegenheid gehad om de spelerskaarten op te halen en informatie te krijgen over het komende seizoen. 

Helaas was niet ieder team hierbij aanwezig, soms zelfs zonder afmelding. Graag ontvang ik alsnog de naam, het e-mailadres en 06-nummer van de aanvoerder en social captain van de afwezige teams. Het gaat om deze teams: H10 - D11 - D13 - D14 -R1 - R4 - R8. Zit jij in één van deze teams, neem dan contact met mij op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Verschillende commissies gaan de teams de komende weken informeren over van alles en nog wat. Het is dus echt van belang dat wij de gegevens hebben om alle teams te bereiken! Alvast bedankt!

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn