Social captain bijeenkomst

Laatst gewijzigd:

Beste Social Captain, 

Tof dat je deze taak binnen jouw team oppakt! Waarschijnlijk weet je nog niet eens hoe belangrijk je rol is binnen de vereniging, maar daar kom je vanzelf achter tijdens de Social Captain bijeenkomst op vrijdag 15 september. 

We willen jou daarom graag uitnodigen voor de eerste social captain bijeenkomst van het seizoen 2017-2018 om het seizoen goed met elkaar te starten.

Wanneer? 
Vrijdag 15 september 2017

Tijd? 
Van 19.30 uur - 20.30 uur 
Afsluitend is er uiteraard nog tijd om te proosten op een nieuw seizoen

Waar?
Vergaderzaal in de Galgenwaard

Wat wordt hier besproken?
We praten deze avond over wat er van jouw taak verwacht wordt, we leggen onze actieve leden campagne waar tijdens de aanvoerders bijeenkomst over gesproken is nader uit én je ontmoet meteen alle andere social captains. Altijd goed om meer gezichten te leren kennen. 

Mocht jij niet kunnen, dan is het zeer belangrijk dat een afgevaardigde vanuit je team komt. 

Tot 15 september! 
Groet, 
Het bestuur
Iris, Lisa, Boudewijn, Peter, Steffie, Sam en Margriet 

 

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn