JA1: spannend teamuitje

Laatst gewijzigd:

 

Om de dag vóór een belangrijke wedstrijd naar het grootste spookhuis van de Benelux te gaan: dat was natuurlijk  een gewaagd team-uitje. Want wat als de nachtmerries mee naar huis gingen en onze jongemannen van JA1 er een slapeloze nacht aan zouden overhouden? Zaterdag moest immers iedereen tópfit aantreden, in de hoofdklasse tegen de koploper Taurus JA1. Het doel was om minimaal één set uit het vuur te slepen. Die gewenste éne set kwam er: in een bloedstollende set die minstens zo spannend was als de ‘Halloween nightmares’ van de dag ervoor, werd 26-24 voor onze jongens genoteerd! Het geslaagde volleybal-weekend werd afgesloten met ballenrollen bij D1, waarbij in de wandelgangen is opgetekend dat JA1 dat erg leuk vindt. Of dat vanwege de schoonheid en gratie van het volleybalspel is - of het om die van de D1-speelsters zelf gaat, is daarbij de vraag natuurlijk.

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn