Ballen en Spelerskaarten inleveren!

Laatst gewijzigd:

Het seizoen is helaas alweer bijna afgelopen. Tijd om de goed gevulde ballentassen en spelerskaarten in te leveren. 

De gevulde ballentassen en de spelerskaarten mogen weer ingeleverd worden op:
- Dinsdag 12 juni van 19.00 tot 20.30
- Donderdag 14 juni van 19.00 tot 20.30

Net als vorig jaar dient er getekend te worden voor het aantal ingeleverde ballen. Dit geldt ook voor de jeugd ballen. Het is daarom handig om de trainers of een ouder de gevulde ballentassen van de jeugdteams in te laten leveren.  Als er een niet VVU-bal of een bal van een ander team bij zit geldt dit als niet-ingeleverde bal.  Te weinig ingeleverde ballen = een boete.

Het adres waar jullie de ballen kunnen inleveren is: Sportcentrum De Galgenwaard  Herculesplein 341 3584 AA, Utrecht.

We zien jullie graag op 12 of 14 juni! Mochten er nog vragen zijn, dan horen wij dat graag. Wij zijn te bereiken via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Met vriendelijke groet, De materiaalcommissie

 

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn