Scholentoernooi 2019 Groep 7-8

Laatst gewijzigd:

Op 10 april 2019 organiseerde VV Utrecht het Kampioenschap van Utrecht voor scholen voor Groep 7/8. Er namen 23 teams aan deel, van Jenaplanschool Wittevrouwen (7 teams), Gertrudisschool (7 teams), De Boomgaard (5 teams), De Kleine Dichter (2 teams), Maaspleinschool en de Drie Koningenschool. Het toernooi is onderdeel van School Moves Volley, de landelijke scholenkampioenschappen van de Nevobo: de winnaar mag door naar de regiokampioenschappen. De Gertrudisschool behaalde maar liefst drie van vier halvefinaleplekken en het was dan ook niet verwonderlijk dat een van deze teams ook kampioen werd. Gertrudisschool heeft weer een goede lichting: 2 jaar geleden was de school al landskampioen en ook vorig jaar haalde het met beide teams (Groep 5-6 en Groep 7-8) de laatste speelronde.

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn