7 mei: extra pasavond en bestellen nieuwe tenues

Laatst gewijzigd:

Op de laatste thuisdag hebben al veel leden onze nieuwe wedstrijdkleding gepast en besteld! Sommige leden wilden nog nadenken, afstemmen met teamgenoten of op zoek naar een sponsor! Voor iedereen die inmiddels een keus heeft gemaakt; je kunt een formulier invullen, waarmee je de bestelling kunt plaatsen! De kledingcommissie verzamelt alle input en plaatst de grote bestelling bij VolleybalDirect!

Voor degenen die nog hard op zoek zijn naar een sponsor of nog willen passen, komt er een extra pasavond: op dinsdag 7 mei, 19.00-22.00 uur in de Galgenwaard. Als je meteen bestelt dan maak je gebruik van de aantrekkelijke korting, die we krijgen op de grote bestelling ineens. Deze actie loopt tot 15 mei 2019, daarna wordt de kleding duurder! 

Mocht je als team voor 31 mei een sponsor vinden, dan wordt dat natuurlijk verrekend, maar blijft het belangrijk dat we de maten weten: dus kom op 7 mei passen en bestellen! 

Groetjes van de kledingcommissie

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn