Recreantendames 1 in de bekerfinale!

Laatst gewijzigd:

Er was eens een team, dat eigenlijk niet echt een team is. Huh horen we je denken? Ja, we hebben het hier over een team dat is samengesteld uit vier recreanten-mixteams die nog wel wat energie over hebben. In 2007 besloten verschillende dames om naast hun mix-carrière mee te doen met de damesrecreantencompetitie. Want zeg nou zelf, dat is toch wel lekker zo'n 'laag' net. En dat beviel goed! En wat als je dan toch nog wat fanatieker wil, nou dan schrijf je je toch in voor de beker? En zo geschiedde. Dit jaar hebben de dames zich voor het eerst voor de beker ingeschreven en niet geheel onverdienstelijk. Zonder met elkaar te trainen, coaches of zelfs tenues, maar met ervaring, routine en veel lol weten deze dames nog best wel wat winnen is en staan we nu in de finale :)

Heb je zin om ons aan te moedigen? Zaterdag 11 mei 12.30 staan we tegenover de D2 van K.V.A. uit Amsterdam in sporthal Safari in Maarssen!

Wij hebben er zin in en gaan voor de stunt!

dr bekerfinale

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn