3x brons voor onze recreanten en masters

Laatst gewijzigd:

Zaterdag 13 juli werden in Olympos de Nederlandse Kampioenschappen Recreanten gespeeld. Nieuw was de categorie Masters, waaraan ook onze Masters deelnamen, en als vanouds vaardigde VVU ook een dames- en mixteam af. VVU is al meerdere keren Nederlands Kampioen geweest en gooide deze editie wederom hoge ogen: alle drie de teams behaalden een podiumplek! Bij de Masters was dit overigens niet erg moeilijk, met drie deelnemers :-), maar in de Mix-categorie streden maar liefst 14 teams om de titel. Dat geeft hun bronzen plak een prachtige glans! Bij onze Dames was een deelnemersveld van zeven teams, ook een mooie prestatie. Lees hier het complete artikel.

Reacties  

0 Peter Robbe 17-07-2019 19:22
En bij het mixteam dat 3e is geworden op het NK (VVU Recreanten2) zijn we voor komend seizoen nog op zoek naar enkele gevorderde spelers/speelsters (1e/2e klasse of hoger). Dus wil je lekker blijven volleyballen, maar niet iedere zaterdag bezet willen zijn, dan ben je meer dan welkom bij ons! Ken je zo iemand in je volleybalkennissenkring, geef gerust deze oproep door!
Peter Robbe

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn