Dames 14 zoekt een trainer

Laatst gewijzigd:

Lieve leden,

Voor het nieuwe seizoen zijn wij nog opzoek naar een trainer die ons op dinsdagavond van 21:00 tot 23:00 wil komen afmatten in de Galgenwaard. 

Wie wij zijn? D14 is een hecht team dat naast het volleyballen ook graag samen dingen onderneemt. Zo gaan we bijvoorbeeld ieder jaar op teamweekend en vinden we het heel leuk als de trainer ook mee gaat! Het merendeel van het team heeft vorig jaar ook samen gespeeld. We hebben besloten om samen te blijven volleyballen en te werken aan onze grote droom: kampioen worden! :)

Dus ben jij die trainer, of ken jij iemand die niet kan wachten om ons te komen trainen? Stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Liefs,

Dames 14

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn