Bericht van de Materiaalcommissie

Laatst gewijzigd:

De (jeugd)teams die hun ballentassen nog niet opgehaald hebben krijgen op 2 september een tweede en laatste kans om dit alsnog te doen. Van 19:30 tot 20:30 kunnen de tassen opgehaald worden in de Galgenwaard. We vragen de jeugdtrainers om te helpen dit te coördineren voor hun team of dit op z'n minst onder de aandacht te brengen van de spelers. 
 
De lijsten voor de materiaalwacht zijn weer opgehangen in de kasten. Als je materiaalwacht hebt, controleer dan na je training de ballenkarren en teken de lijst af die in de kast hangt. De planning hiervoor is ook naar de aanvoerders van vorig jaar gestuurd, maar hangt dus ook aan de binnenkant van de ballenkarrenkasten.
 
Over de nieuwe ballen die nageleverd worden, zal nog nader gecommuniceerd worden.
 

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn