Kantine Nieuw Welgelegen

Laatst gewijzigd:

Het is de gemeente helaas nog niet gelukt om een nieuwe huurder voor de kantine in Nieuw Welgelegen te vinden. Tot die tijd gaat de gemeente de kantine zelf exploiteren. Vanaf maandag 2 september is de kantine weer open van 18:00 tot 24:00 op maandag, donderdag en vrijdag (met uitzondering van de schoolvakanties). Let op, het assortiment zal wel beperkt zijn omdat het niet duidelijk is voor hoe lang de gemeente de kantine zal exploiteren. 

Kortom, train je op één van deze dagen? Dan kun je weer lekker met je team een drankje doen voor of na je training!

 

------UPDATE------

De kantine is geopend t/m maandag 23 december. In de laatste weken zal het assortiment al veel minder zijn. De gemeente gaat in gesprek met verenigingen voor een oplossing. 

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn