Inschrijvingen Diner Rouler geopend!

Laatst gewijzigd:

Het is bijna tijd voor het gezelligste culinaire evenement van VV Utrecht, namelijk het Diner Rouler. 11 oktober is het moment om aan je mede-VVU’ers te laten zien hoe het gesteld is met jouw kookkwaliteiten. Opgeven kan via deze link: 

Schrijf je in!

Diner Rouler; hoe werkt dat ook alweer? 

Iedereen schrijft zich in met koppels van 2 personen. Als koppel wordt je ingedeeld om één gang te bereiden. Er komen dan 2 andere koppels bij je eten. Voor de andere gangen schuif je aan op een ander adres waar ook weer andere koppels aanschuiven. Van tevoren wordt je geïnformeerd waar je voor welke gang moet zijn!

Hieronder alle info op een rijtje: 
WAT: Diner Rouler
WANNEER: vrijdag 11 oktober
HOE LAAT: 18.00
WAAR: Jullie worden per mail geïnformeerd over de indeling.

Dit is dus dè kans om het geheime ingrediënt van je oma, dat ene recept uit je favoriete kookboek of om je eigen kwaliteiten er nog een keer bij te pakken! Dus vorm zo snel mogelijk een duo en schrijf je in. Heb je toch nog vragen? Neem contact op met Lisanne of Merel door naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. te mailen.

 

 

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn