Samenwerking FUO

Laatst gewijzigd:

De prettige samenwerking met Fysiotherapie Utrecht Oost (FUO) is verlengd en rondom dames 1 geïntensiveerd. Het inloopspreekuur dat afgelopen seizoen door Saskia werd verzorgd, wordt dit seizoen overgenomen door Sjors. Hieronder stelt Sjors zich kort voor. Wil je buiten het inloopspreekuur al een afspraak maken met de fysiotherapeut dan kan dit natuurlijk ook! Neemt contact op met de praktijk via onderstaande gegevens.

www.fysiopraktijk.nl
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
030-2341010
Bloemstraat 65D (1e verdieping) nabij het Wilhelminapark

Ik ben Sjors van Manen, 21 jaar oud en kom uit Veenendaal. Ik ben werkzaam bij Fysiotherapie Utrecht Oost en heb hier ook mijn stageperiode mogen lopen. Verder ben ik werkzaam als fysiotherapeut en fysieke trainer bij het Nederlands paralympisch zitvolleybalteam. Hier kom ik o.a. regelmatig in contact met schouderblessures. Zelf ben ik ervaringsdeskundige op het gebied van revalidatie na een knieoperatie. Ik kijk er naar uit om kennis met jullie te maken en aan de slag te gaan om jullie blessures zo goed mogelijk op te lossen. Hiervoor zal ik op dinsdagavond van 19.30 tot 20.30uur beschikbaar zijn voor het inloopspreekuur bij EHBO 1 in de Galgenwaard.

Tot dan,
Sjors

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn