Buddytoernooi groot succes!

Laatst gewijzigd:

Wat was het weer een geslaagd toernooi: het buddytoernooi! Bedankt dat jullie met zo velen aanwezig waren en wat hebben me met elkaar genoten van het plezier van de jeugd! Is daar niet waar we het voor doen? Er is verbinding gelegd, gegevens zijn uitgewisseld en we hebben al mooie initiatieven gehoord over invallen, training geven, aanmoedigen e.d. Superleuk!

Sander Heithuis (H1) gaat al bij zijn buddyteam laten zien hoe hard hij écht kan slaan! Credits voor hem! We maken de jeugd graag blij en daarom zijn er veel initiatieven om als seniorenteams de jeugd (jouw buddyteam) te betrekken bij de vereniging. Gebruik de groepsapp om met elkaar in contact te komen! Veel plezier dit seizoen!
Liefs namens de jeugdactiviteitencommissie

   

 

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn