Gezocht: Webredacteur, Secretaris Communicatie & Social Media beheerder

Laatst gewijzigd:

De nieuwe communicatie commissie heeft grootse plannen, maar we hebben jou nodig!
Om ons verder te helpen bij het uitwerken/uitrollen van onze plannen en wellicht om ons te voorzien van nog meer briljante communicatie-ideeën zijn we op zoek naar drie mensen als versterking. Dus ben jij iemand met taalgevoel en kan jouw team nog wel een aantal VV=U punten gebruiken? Dan zoeken wij jou!
Wij zoeken in ieder geval nog een webredacteur die af en toe een berichtje plaatst op de website, een secretaris communicatie die de binnengekomen mails doorspeelt aan de juiste partijen en iemand die snapt hoe Social Media werkt. De invulling van de drie functies is flexibel, kost weinig tijd en het is een hartstikke gezellige commissie!
Mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.voor meer informatie!
Groetjes,
Noes van den Heuvel, Sam van Ling, Sander Dekens, Kelvin Wolken
 
 
 
Bijlagen
 
 
 

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn