Het TWEEDE diner rouler!

Laatst gewijzigd:

Herman den Blijkers en Gordon Ramseys opgelet! Het diner rouler is zo'n lekkere activiteit dat die natuurlijk gewoon twee keer per seizoen georganiseerd wordt. Vrijdag 13 maart is het weer zover en kun je je clubgenoten je favoriete gerecht voorschotelen. Schrijf je dus snel in! Ben je geen keukenprins(es)? Ook geen probleem: het gaat vooral om de gezelligheid, dus je mag zelf kiezen of je een sterrenmaaltijd-waardige gang in elkaar draait of dat je het liever simpel houdt.

Hoe werkte het ook al weer? 

 Je bereidt in duo's een gerecht voor (voor-, hoofd- of nagerecht). Voor deze gang ontvang je 2 andere duo's bij je thuis, voor de andere gangen fiets je naar iedere keer een ander duo. De route krijg je een week van te voren van de organisatie; bij wie je gaat eten en wat je voorgeschoteld krijgt is dus een verrassing. Met dieetwensen houden we uiteraard rekening, saté eten met een notenallergie is namelijk nooit grappig. Vanaf een uur of 18.30 worden de voorgerechten geserveerd en ervaring leert dat je de hele avond door wel aan het tafelen en fietsen bent. Uitbuiken en naborrelen doen we met alle deelnemers bij Bij Bram op het H.J. Schimmelplein. Qua kosten betaal je voor de gang die je zelf serveert. Heb je nog vragen? Schiet dan Wim (H8), Mart of Boudewijn (H7) even aan.

 

 
 
 

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn