Jeugdkamp van 5-7 juni gaat niet door

Laatst gewijzigd:

Beste jeugdleden en ouders/verzorgers,

De coronacrisis treft iedereen en uiteraard ook VVU. Op 5 juni stond het jaarlijkse (toch wel geniale) jeugdkamp op het programma. Na lang beraad tussen de jeugdkampcommissie en het bestuur is het besloten het jeugdkamp dit seizoen niet door te laten gaan. Binnen de nu geldende maatregelen is het niet mogelijk om een kamp te organiseren wat leuk en gezellig is. Daarnaast vinden we het in deze tijd niet verantwoord en niet het gewenste signaal om met een grote groep een weekend op pad te gaan. We begrijpen het als jullie teleurgesteld zijn, maar hopen op jullie begrip.

Uiteraard gaan we, indien de situatie het weer toelaat, volgend jaar gewoon weer op jeugdkamp. We kijken er naar uit om dan samen met jullie er weer een te gek weekend van te maken!

De jeugdkampcommissie

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn