Jeugdtrainers gezocht!

Laatst gewijzigd:

We zoeken nog steeds jeugdtrainers! Op dit moment zijn er maar liefst drie teams die nog geen vaste trainer hebben. Wil jij training geven, grijp dan nu je kans! Het gaat om de volgende teams:

- MB2, toptalenten uit voornamelijk MC1 die 2x per week trainen (op dinsdag en vrijdag) en in de 1e klasse de stap naar hoofdklasse kunnen maken

- MB3, met fanatieke meiden waarvan er een aantal in hogere teams extra trainen, 1x per week op woensdag 

- MC3, met vooral ex-mini's die al 2+ jaar volleyballen en er elke keer veel zin in hebben, trainen 2x per week op dinsdag en vrijdag 

Daarnaast zoeken we ook nog minitrainers. Onze circa 80! mini’s trainen op maandag, woensdag en vrijdag en vooral op woensdag zijn de trainers onderbezet.

En last but not least: Basic Skills op maandag is een clubje instromers, ABC en meisjes/jongens door elkaar. Dat is leuker dan je op het eerste gezicht zou denken: je kunt ze snel grote stappen laten maken. En je hebt geen zaterdag-verplichtingen, kan ook handig zijn. Zie hier

Check de site voor trainingstijden en locaties, misschien is het te combineren met je eigen training. En anders kunnen we wellicht voor jou iets verschuiven. Meld je snel aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn