EHBO’ers gezocht voor NK Jeugd

Laatst gewijzigd:

Op zaterdag 28 en zondag 29 augustus organiseert VVU het NK Jeugd bij Kromme Rijn als één van de deelnemende locaties! Voor dit evenement zijn we op zoek naar EHBO’ers. Ben jij in het bezit van je EHBO-diploma en lijkt het je leuk om een dagje (of 2 natuurlijk) te komen helpen? Dat zou top zijn! Voor lunch, drankjes en een kleine vergoeding wordt gezorgd en als je het gezellig vindt het avondeten ook. We horen je graag via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Zelf meedoen?

Je kunt ook zelf meedoen met het NK Jeugd! Schrijf je samen met je beachmaatje in voor jullie leeftijdscategorie via deze website. Hier is ook meer info te vinden. Let er op dat het toernooi op meerdere locaties is, het kan dus zo zijn dat niet bij Kromme Rijn speelt maar ergens anders in Utrecht of Bilthoven.

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn