Corona-update 27 november 2021

Laatst gewijzigd:

Op de persconferentie van vrijdag 26 november zijn nieuwe maatregelen aangekondigd om de snelle toename van het aantal besmettingen en ziekenhuisopnames af te remmen. Deze maatregelen gelden in ieder geval voor de komende drie weken. Voor de amateursport betekent dit dat sporten vanaf zondag 28 november tussen 17.00 en 5.00 uur niet meer mogelijk is. 

Het gevolg is dat alle reguliere trainingen komen te vervallen zolang de huidige maatregelen van kracht zijn. Het vervallen van de trainingen geldt dus voor senioren, recreanten, jeugd en mini's. Uitzondering hierop zijn de weekendtrainingen: NOJK, volleybalschool en de Volleybal Academy gaan voorlopig wel door.

De Nevobo laat begin volgende week weten welke gevolgen dit heeft voor de competitie. Na de bekendmaking van dit besluit laten wij weten welke alternatieven wij overdag wellicht kunnen aanbieden.

 

We houden we jullie uiteraard op de hoogte via WhatsApp en de website. 
Het bestuur hoopt op jullie medewerking en begrip.  

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn