Twee nieuwe jeugdtrainers gezocht!

Laatst gewijzigd:

Zaterdag wordt plotseling de competitie weer hervat. Fijn voor iedereen! Voor JB3, een nieuw team, wordt het de allereerste wedstrijd in hun volleyballoopbaan. Deze jongens trainen al een half jaar samen met JB2, en hebben nu een eigen trainer/coach nodig. Wie staat er voor hen op?
Ze trainen op maandag (JB2+3) in GW1 18-20u en op dinsdag (JB3+2) in GW2 18:30-20u olv. Stefan Gofers. Zou JIJ de training op dinsdag willen doen en de coaching op je kunnen nemen? Het levert je 20 V-punten voor je team op én je krijgt er wat voor betaald.
 
Ook voor MC3 zoeken we nog steeds een trainer/coach. Deze meisjes trainen op woensdag 18:30-19u in NW. Ideaal voor iemand uit D6 of D9, die erna trainen, om die V-punten te pakken én een leuk team onder je hoede te nemen.
Meld je snel aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.!

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn