Denise de Kant maakt selectie Booleans / VV Utrecht compleet

Laatst gewijzigd:

De selectie van Booleans/VV Utrecht voor seizoen 2022-2023 is rond. Middenspeelster Denise de Kant maakt volgend seizoen de overstap van Sliedrecht Sport naar Booleans / VV Utrecht. 

De Kant speelde afgelopen 4 seizoenen bij Sliedrecht Sport. Binnenkort studeert zij af aan de master international public health en wil zij haar baan combineren met volleybal op hoog niveau. ‘Ik vind volleybal nog ontzettend leuk en ga daarom graag het avontuur bij Utrecht aan. Utrecht is een gezellige club. De keren dat wij hier speelden straalde dat ook echt van de club en het team af.’ Met de Kant komt de beste blokkeerster van het afgelopen eredivisie seizoen naar Utrecht. Zij hoopt onder andere daarmee van meerwaarde te kunnen zijn bij het team. ‘Ik kijk er naar uit om lekker te trainen en het spelen van wedstrijden te combineren met een nieuwe fulltime baan.’

Komend seizoen gaat Nienke Oostenbrink herstellen van haar knieblessure. Voor haar herstel blijft zij trainen om zo weer fit te worden. Het team ziet er daardoor als volgt uit: Spelverdeelsters Ana Rekar en Robin van de Velde, libero Susanne Kos, diagonaal Lynn Zweekhorst en Iris Reinders, passer-lopers Carla Mulli, Mirthe van der Sluijs, Ilse Janssen, Marly Bak en Bjorna Gras, midden Laure Snijders, Marit Pasterkamp, Lisa Kersten en Denise de Kant.

Coach Ali Moghadassian is zeer tevreden met de nieuwe selectie. ‘Met het vertrek van Lisa, Jolien Nienke en Mira leveren wij behoorlijk wat aan kwaliteit in. Daarom ben ik heel blij dat we ons met Marly, Iris, Bjorna en nu ook Denise kunnen versterken. Met hun vaardigheden, ervaring en met de bestaande kwaliteiten in het team kunnen wij de lijn van dit seizoen voortzetten. Waar dat gaat eindigen is moeilijk te voorspellen,maar we gaan het de top drie zeker lastig maken!’

 

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn