VV Utrecht MB1 - Taurus MB1: 0-4 (7-25; 16-25; 12-25; 10-25)

Vooraf werd door MB1 voor een krachtsverschil gevreesd en dat kwam deze keer uit. De enthousiaste meiden van Mark probeerden van alles, echter op veel momenten waren de Houtense meiden net wat overtuigender (en wat groter). Bij 0-13 scoorde VVU het eerste punt. Richting het einde van de set deed Utrecht lekker mee en eindigde de set in 7-25. De tweede set leek een kopie van de eerste ( 0-8) te worden maar de Utrechtse meiden herpakten zich knap en via bijvoorbeeld een tactische bal van Emma, een blok van Mirjam en Jente en een krachtige aanval van Puck kwam de MB1 meer in vorm (16-25), vooral ook door zèlf het spel te durven bepalen. In de derde set vielen een stabiele serviceserie van Merel, twee sterke aanvallen stevig afgerond door Marie, een ace van Jente, een mooi punt van Mirjam en een snelle redding van Carleen op. Toch was het verschil weer wat groter dan in set 2 (12-25). Set 4 leek weer erg op set 1 qua scoreverloop ( 10-25): Tessel produceerde nog een slimme plaatsbal. Taurus was VVU vanmiddag duidelijk de baas ( 0-4): maar door veel trainen en in winst gelóven kan het volgende keer zomaar andersom zijn.

Kees Boot

Om te reageren op dit artikel dien je aangemeld te zijn