Functieomschrijving Vormgeving Tribune

Laatst gewijzigd:

Wat houdt de taak precies in:

De Tribune is het blaadje van VV Utrecht dat ongeveer 12 keer per jaar op thuisdagen verschijnt. Voor dit blad verzorg je de vormgeving met behulp van InDesign. Je werkt nauw samen met de andere commissieleden, waaronder degenen die de redactie op zich nemen.

Wat wordt er van mij verwacht:

Samen met de andere vormgevers verwerk jij de ingezonden bijdragen van leden tot een aantrekkelijk clubblad.

Wat zijn de doelen van deze commissie:

Een goed gevulde Tribune met leuke artikelen en weetjes over de vereniging en wat voor die betreffende thuisdag relevant is. Doel voor komend seizoen: de productie van de Tribune 50 procent goedkoper maken.

Hoeveel vergaderingen zijn er gemiddeld:

Ongeveer 4 gezamenlijke vergaderingen. Verder heb je voornamelijk digitaal contact met leden en de andere commissieleden.

Hoeveel tijd ben ik hieraan kwijt:

Voorafgaand aan iedere thuisdag ongeveer 3 uur.

Uit hoeveel personen bestaat deze commissie:

2

Hoeveel punten kan ik hiermee verdienen:

5