Functieomschrijving Webredactie

Laatst gewijzigd:

Wat houdt de taak precies in:

Het schrijven of verzamelen van teksten voor de website of nieuwsbrief.

Wat wordt er van mij verwacht:

Je bent op de hoogte van activiteiten binnen de club of wordt op de hoogte gebracht door de coördinator communicatie (CC). Je hebt een goede pen of weet de juiste mensen te vinden om informatie in te winnen of laat hen zelf een stuk tekst opstellen zodat je alleen nog hoeft te redigeren. Het is dus niet nodig om zelf bij alle activiteiten aanwezig te zijn.

Wat zijn de doelen van deze commissie:

Je stemt veel af met de andere webredacteur, maar bijvoorbeeld ook met de redactie van de Tribune of eventueel de persvoorlichter. De Coördinator Communicatie stuurt het geheel van communicatie-uitingen aan, dus ook daar onderhoud je contact mee. Met hen heb je indien nodig een afstemmingsoverleg.

Hoeveel vergaderingen zijn er gemiddeld:

Ongeveer 2 vergaderingen per jaar. Verder digitaal contact met andere commissies en de coördinator Communicatie.

Hoeveel tijd ben ik hieraan kwijt:

Maximaal 1 of 2 uur per week.

Uit hoeveel personen bestaat deze commissie:

2

Hoeveel punten kan ik hiermee verdienen:

10