Functieomschrijving Trainer Toplijnteam

Laatst gewijzigd:

Wat houdt de taak precies in:

Je verzorgt de trainingen van het betreffende team. Je zorgt voor een goede trainingsopbouw en oefeningen die afgestemd zijn op het niveau van de groep. Coachen is deel van de taak. Het betreft een talententeam of een eerste team, dus ervaring op het juiste niveau is een vereiste. Trainers worden aangesteld door de TC in afstemming met de TD.

Wat wordt er van mij verwacht:

Optreden als trainer/coach van het betreffende team. Dat kan een jeugdtalententeam zijn, het kan een talententeam in de seniorencompetitie zijn of een eerste of tweede team. Wat al deze teams kenmerkt is dat prestatie voorop staat. Voor de talententeams wordt dit gecombineerd met ontwikkeling en de juiste balans daarin. Een toplijntrainer heeft zelf ook de ambitie steeds beter te worden en investeert in zijn ontwikkeling. Het niveau is minimaal Volleybaltrainer 3 (VT3) of gelijkwaardig door ervaring. Samen met de TC wordt bepaald wat de juiste groep is die bij jouw profiel past.

Wat zijn de doelen van deze functie:

Spelers individueel beter maken en het team beter laten functioneren.

Hoeveel tijd ben ik hieraan kwijt:

Minimaal 6 uur per week

Hoeveel punten kan ik hiermee verdienen:

15. Naast deze punten ontvang je een trainersvergoeding. Deze wordt afgestemd met de TD.