Functieomschrijving Voorzitter Relatiebeheer

Laatst gewijzigd:

Wat houdt de taak precies in:

Je hebt een globaal overzicht van de relaties van VV Utrecht. Je houdt contact met alle accountmanagers binnen het commerciële cluster en weet waar zij mee bezig zijn. Samen denken jullie na over acquisitie en verdelen vervolgens de taken. Je houdt de Commercieel Directeur op de hoogte van de vorderingen van de commissie en overlegt waar nodig met andere commissies binnen het commerciële cluster.

Wat wordt er van mij verwacht:

Je hebt contact met alle accountmanagers en hebt overzicht waar zij allemaal mee bezig zijn. Waar nodig zorg je voor de nodige dosis motivatie. Daarnaast heb je intensief contact met de Commercieel Directeur.

Wat zijn de doelen van deze commissie:

De commissie relatiebeheer zorgt ervoor dat de relaties met de sponsoren van VV Utrecht goed worden onderhouden en gaat nieuwe relaties en samenwerkingen aan.

Hoeveel vergaderingen zijn er gemiddeld:

Momenteel wordt er eens in de twee maanden vergaderd.

Hoeveel tijd ben ik hier aan kwijt:

Gemiddeld 0,5 - 1,0 uur per week.

Uit hoeveel personen bestaat deze commissie:

1

Hoeveel punten kan ik hiermee verdienen:

10