Functieomschrijving Accountmanager

Laatst gewijzigd:

Wat houdt de taak precies in:

Als onderdeel van de commissie relatiebeheer onderhoudt je het contact met een of meerdere partners, maakt afspraken over de invulling en uitwerking van de overeenkomst (bijv. hun communicatiedoelen binnen VVU) en je zorgt ervoor dat deze adequaat worden uitgevoerd.

Wat wordt er van mij verwacht:

Het is handig als je wat weet van (commerciële) communicatie en samen met de relatie tot een passend plan voor de besteding van het budget kunt komen, waarbinnen zowel de relatie als VVU een goed rendement uit kan halen.

Wat zijn de doelen van deze commissie:

De commissie relatiebeheer zorgt ervoor dat de relaties met de sponsoren van VV Utrecht goed worden onderhouden en gaat nieuwe relaties en samenwerkingen aan.

Hoeveel vergaderingen zijn er gemiddeld:

Momenteel wordt er eens in de twee maanden vergaderd.

Hoeveel tijd ben ik hier aan kwijt:

Per account (de meeste accountmanagers doen er meerdere): gemiddeld 0,25 - 0,5 uur per week.

Uit hoeveel personen bestaat deze commissie:

7

Hoeveel punten kan ik hiermee verdienen:

10 (minimaal 3 accounts)