Functieomschrijving Accountmanager Vrienden van VVU

Laatst gewijzigd:

Wat houdt de taak precies in:

Vrienden van VVU doneren € 100,- per seizoen en krijgen daarvoor enkele aardige privileges. Jij werft nieuwe Vrienden, door middel van leuke ludieke acties die je zelf mag verzinnen en je draagt zorg voor de vermeldingen op de site en op de banner en onderhoudt de contacten met hen. Dit doe je in overleg met de commissie relatiebeheer.

Wat wordt er van mij verwacht:

Je kent aardig wat mensen binnen de club (of leert ze makkelijk snel kennen) en met jouw enthousiasme weet je ze te overtuigen om Vriend te worden.

Wat zijn de doelen van deze commissie:

De commissie relatiebeheer zorgt ervoor dat de relaties met de sponsoren van VV Utrecht goed worden onderhouden en gaat nieuwe relaties en samenwerkingen aan. Jij richt je binnen deze commissie specifiek op de Vrienden van VV Utrecht

Hoeveel vergaderingen zijn er gemiddeld:

Momenteel wordt er eens in de twee maanden vergaderd.

Hoeveel tijd ben ik hier aan kwijt:

Gemiddeld 0,25 - 0,5 uur per week

Uit hoeveel personen bestaat deze commissie:

7

Hoeveel punten kan ik hiermee verdienen:

10