Functieomschrijving Beachcommissie

Laatst gewijzigd:

Wat houdt de taak precies in:

De Beachcommissie is op dit moment een commissie die er op recreatief niveau voor zorgt dat de leden van VV Utrecht kunnen beachvolleyballen in de zomermaanden. Dit kan in Zuilen en tegenwoordig ook bij Kromme Rijn. Bij Kromme Rijn is VV Utrecht de enige vereniging die hier gebruik van mag maken. Je maakt afspraken rondom beide locaties.

Tijdens seizoen 2017-2018 staat deze commissie ook in het teken van het EK Beachvolleybal dat onder andere in Utrecht wordt gespeeld. Een afgevaardigde van de beachcommissie is tevens Beach Ambassadeur voor dit EK. Dat is dit jaar Wim Steenland (H6).

Wat wordt er van mij verwacht:

Je zorgt ervoor dat leden van VV Utrecht komende zomer weer kunnen beachvolleyballen, maar er zal ook het één en ander aan promotie vanuit de organisatie van het EK nodig zijn.

Wat zijn de doelen van deze commissie:

Het beachvolleybal kunnen faciliteren voor leden van VV Utrecht

Hoeveel vergaderingen zijn er gemiddeld:

Gemiddeld 4 per jaar.

Hoeveel tijd ben ik hier aan kwijt:

Gedurende de winter niet zoveel. Gemiddeld tijdens de zomermaanden 1 uur per week.

Uit hoeveel personen bestaat deze commissie:

4

Hoeveel punten kan ik hiermee verdienen:

10