Functies binnen de VVU-jeugd

Laatst gewijzigd:

Onze jeugd bestaat uit zo’n 250 kinderen tussen 7 en 18 jaar, die in een groep mini’s (t/m 11 jaar) en ca. 20 competitieteams (CBA-jeugd 12-18 jaar) door bijna 60 trainers worden getraind. En bij elk team horen pakweg 20 ouders, van wie de meesten betrokken zijn als chauffeur en enthousiast publiek, sommigen als trainer en/of als (inval)coach en van wie er er één Teammanager is.

Om alle betrokkenen te informeren hebben we de VVU-jeugdmanual opgesteld. Alle rollen en functies komen hierin aan bod, zodat iedereen weet hoe we de zaken rondom de jeugd organiseren. Heb jij een van deze rollen: download de pdf, ga naar de inhoud op pagina 2 en klik naar jouw rol. Neem ook de pagina’s eromheen even door. Heb je dan nog vragen: mail ze gerust naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Veel plezier! Download: Manual jeugdbegeleiding.

Functies binnen de VVU-jeugd: