Beste vrijwilliger van VV Utrecht, 

Heb jij dit jaar iets bijgedragen aan de club (training geven, scheidsrechter, een comissie, courtcrew, etc.)? Dan is het vrijwilligersuitje speciaal voor jou! 

Via deze weg nodigen wij jou uit voor de vrijwilligersactiviteit van dit jaar, de VVU alles kunner games! Wij willen je enorm bedanken voor je inzet want je bent onmisbaar voor onze vereniging! Wij zetten alle actieve leden daarom (hopelijk ook letterlijk) in het zonnetje bij de beachvelden van Krommerijn. Daar zullen we met elkaar de strijd aan gaan op verschillende disciplines om de eer EN fantastische prijzen!

Hieronder volgt de belangrijkste informatie:

Datum: vrijdag 26 mei 2023
Tijd: 18:00-22:30 uur
Locatie: Beachvelden Krommerijn (Weg naar Rhijnauwen 3, 3584 AD Utrecht)
Inschrijven via dit inschrijfformulier.
 

Vragen? E-mail naar vfactor@vvutrecht.nl