In de midweekse wedstrijd van de eredivisie hebben de Utrechtse volleybalsters een nederlaag geïncasseerd tegen Friso Sneek. In Friesland was de thuisploeg woensdag duidelijk een maatje te groot voor de sterk vernieuwde ploeg uit Utrecht (25-19, 25-16, 25-21).

Het was voor buitenaanvaller Rianne Stok een weerzien met oude bekenden. Stok maakte afgelopen jaar immers de overstap van Sneek naar Utrecht.

Ook voor coach Anne Meijnderts stonden er extra bekende gezichten op het veld. Meerdere speelsters van Friso Sneek maken ook onderdeel uit van de selectie onder 19 jaar op Papendal, waar Meijnderts coach van is.

Middenas

De Utrechtse ploeg kwam op meerdere fronten tekort tegen Sneek. Wat het meest in het oog sprong, was daarbij de middenas. Blokkerend werd de buitenkant heel moeilijk dichtgelopen.

Dat zal zaterdag tegen Draisma Dynamo beter moeten, wil Meerdervoort VV Utrecht een kans maken in de eigen Galgenwaard. Deze wedstrijd start om 20.00 uur.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen