Een ontzettend knappe prestatie: ons dames 1 staat dit jaar weer in de finale van de Eredivisie! De play-offs tegen Friso Sneek worden een best-of-three-serie. We spelen in ieder geval een keer uit en een keer thuis. Bij een gelijke stand reist VVU een tweede keer af naar Friesland. We zetten alle informatie rondom de wedstrijden die nu bekend is voor je op een rij: 

 • Wedstrijd 1
  Datum: 28 april 
  Locatie: Snekersporthal in Sneek
  Tijd: 13.30 uur
  Uitslag: 3-0 voor Sneek
   
 • Wedstrijd 2
  Datum: 4 mei
  Locatie: De Galgenwaard in Utrecht
  Tijd: 14.30 uur
  Tickets: gratis toegang met je VVU-ledenpas. Externe leden kopen hier hun ticket. 
   
 • Wedstrijd 3
  De derde wedstrijd wordt alleen gespeeld bij een gelijke stand. 

Foto: Ronald Hoogendoorn

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen