Booleans/ VV Utrecht D1 heeft woensdag na een spannende strijd tegen Sneek de bekerfinale voor de tweede keer in de geschiedenis bereikt. Van deze finale maken we graag, samen met jou, een dag om nooit meer te vergeten. Op maandag 10 april (2e paasdag) vertrekken we daarom met supportersbussen naar Den bosch voor de bekerfinale tussen Booleans/VV Utrecht en Sliedrecht. Jij kan hierbij zijn!

Je kunt je aanmelden voor een busticket via de volgende link Met de bus naar de bekerfinale! (google.com). Let er wel op dat je zelf nog een toegangsticket voor de finale moet kopen.

Een toegangsticket kun je bij de Nevobo hier bestellen. Mocht je op eigen gelegenheid naar Den Bosch komen dan kun je natuurlijk ook via deze link tickets kopen.

Twijfel je nog of wil je gewoon alvast in de stemming komen? Bekijk dan zeker de fantastische sfeervideo van vorig jaar.

We hebben er zin in, hopelijk tot 10 april!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen