Afgelopen vrijdag vond alweer het dertiende Bedrijventoernooi van VV Utrecht plaats. Een gezellige middag waarin na een gezamenlijke warming-up drie uur lang mooie rally’s werden gespeeld. In de finale om de eerste plaats van het ‘linkerrijtje’ stonden Avania en DFM. Na een gelijkopgaande strijd werd uiteindelijk Avania winnaar van het 'linker rijtje', die de prijs uitgereikt kreeg namens het bestuur van VVU. Dit jaar ook een winnaar van het 'rechter rijtje': Kentalis. Afsluitend konden we met z'n allen genieten van een heerlijk buffet van De Heksenketel, sport- en evenementencafe.

Dank aan alle teams voor jullie deelname, gezelligheid en sportiviteit! We zien jullie graag volgend jaar weer terug: Arcadis, Avania, DFM, Draaijer, Globe College - Netherlands, Kentalis Werkpad, Olround Utrecht, Oldenburg Bonsèl & Associates, Q-Consult Zorg, Springlab en Woonin.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen