Mark Roper te gast bij Tijd Voor Volleybal

In de gloednieuwe aflevering van Tijd Voor Volleybal is onze eigen assistent-trainer VVU Dames 1 Mark Roper te gast samen met Eredivisie-analist Ruben van Mourik en hoofdcoach ITC Groep/AVV Keistad D1 Jasper de Wijs en bespreken ze weer een aantal interessante onderwerpen uit de volleybalwereld! Zo analyseren ze de play-offs BetCity van de eredivisie van zowel de mannen als vrouwen, hebben ze het over de meest recente spelersmutaties en de weg naar de eredivisie van AVV Keistad D1. 

Nieuwsgierig geworden naar de aflevering waarin dit allemaal besproken wordt? Klik dan op deze link! 

Tijd Voor Volleybal is hét volleybalkanaal van Nederland en de plek waar je alles over volleybal vindt. Van Eredivisie-volleybal bij de Dames en Mannen tot de Road to Paris van onze Nationale Teams en het meest actuele (transfer)nieuws. Twijfel daarom niet om eens een kijkje te nemen naar de rest van hun afleveringen op hun YouTube-kanaal of website!

Fotograaf: @grootshotz

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen