Het was een gezellige drukte in de Galgenwaard toen een groep kinderen langskwam om basisskills van het volleybal te leren. De les was onderdeel van het Multi-Sportlidmaatschap, georganiseerd in samenwerking met Traiectum en IT4Kids. In 10 weken maken kinderen tussen de 6 en 8 jaar oud, die nog niet op een sport zitten omdat ze daarvoor de financiële middelen niet hebben, kennis met verschillende sporten. Ze nemen een kijkje bij alle vijf de Traiectum-clubs en leren zo welke sport het beste bij hun past. 

Les 8 vond plaats bij VV Utrecht. Onder begeleiding van de dames van VV Utrecht dames 1 leerden de kinderen de basistechnieken van volleybal en hadden ze natuurlijk vooral heel veel plezier! Ana Rekar en Emma Rekar vertellen: 'We hebben genoten van deze groep enthousiaste toppers, die stuk voor stuk snel de technieken uit het volleybal oppikten (inclusief het vliegen en duiken over de vloer)! Het is mooi om te zien hoe vrij en blij de kids door de zaal aan het stuiteren waren. Dat laat zien hoe waardevol dit soort programma's zijn. Heel leuk om een kleine rol te hebben gespeeld in dit multi-sportlidmaatschap!'

De les is een mooi voorbeeld van hoe Traiectum en VV Utrecht samenwerken om volleybal een sport voor iedereen te maken.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen