Wij zijn voor volgend seizoen op zoek naar een teammanager bij VV Utrecht Dames 1. Heb je ambities om jezelf nog verder te ontwikkelen in de volleybalsport. Lijkt het jou leuk als teammanager de technische staf en de speelsters van ons Eredivisieteam VV Utrecht te ondersteunen, lees dan snel verder!
Als teammanager ben je onderdeel van de staf van ons damesteam, die onder leiding staat van de hoofdtrainer. In samenspraak met de hoofdtrainer regel je alle operationele zaken die met het team te maken hebben. Je neemt zoveel mogelijk werk uit handen die de hoofdtrainer uit handen wil en kan geven. De piek van de werkzaamheden ligt in de voorbereiding van het seizoen. Het betreft in ieder geval de volgende taken:
- Het samenstellen van voorbereidingsprogramma vóór start van de competitie inclusief een teamweekend;
- Het begeleiden van het team bij de uit- en thuiswedstrijden;
- Het ondersteunen van de staf voor en na de wedstrijden;
- Het voorbereiden van de thuiswedstrijd in afstemming met onze Court Crew;
- Het onderhouden van contacten met Nevobo en andere eredivisie teams over praktische zaken rondom het team en vaststellen speelschema.
Lijkt het jou leuk om deze rol bij ons Eredivisieteam te vervullen, schroom dan niet en neem contact op met technisch directeur Herman van den Brink 06-11070421 of technischdirecteur@vvutrecht.nl
Reacties
Log in om de reacties te lezen en te plaatsen