Vera Koenen is komend seizoen de nieuwe hoofdtrainster van VV Utrecht Dames 1. Koenen, die dit seizoen niet actief was als trainster in de eredivisie, kijkt uit naar deze nieuwe uitdaging. Koenen: ‘Ik ben heel blij om komend seizoen bij VV Utrecht aan de slag te gaan. Het is een jonge ambitieuze club  met fantastische supporters die dames 1 door dik en dun steunen. Het huidige seizoen staat VV Utrecht in alle finales. De ploeg  heeft laten zien een stabiel, positief en goed team te zijn. Ik heb heel veel zin om met deze groep aan de gang te gaan.’

Ervaren toptrainster

Koenen volgt hiermee Ali Moghaddasian op die vertrekt aan het einde van het seizoen. Wouter van Gelderen, technisch directeur VV Utrecht: ´Na drie succesvolle seizoenen onder leiding van Moghaddasian hebben zowel de club als het team mooie stappen gezet om een stabiele eredivisionist te worden. Met de komst van Koenen hebben we opnieuw een ervaren toptrainster die zowel het team als de club helpt zich verder te ontwikkelen. We kijken erg uit naar deze nieuwe samenwerking.´

Mark Roper blijft naast Koenen aan als assistent-trainer. Koenen en Roper werkten eerder al meerdere jaren succesvol samen. Zij  hopen dit bij VV Utrecht voort te zetten.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen