Welkom op vvutrecht.nl

De website van VV Utrecht ziet er anders uit dan je gewend bent. Dit komt omdat de communicatiecommissie en het bestuur de afgelopen maanden enorm hard hebben gewerkt aan een nieuwe website. Op de nieuwe website van VV Utrecht vind je alle informatie die je nodig hebt als speler of relatie van VV Utrecht.

Binnenkort kun je zelfs een 'Mijn VV Utrecht'-account aanmaken. In je account kun je straks bijvoorbeeld het zaalwachtschema van de komende thuisdag bekijken. Ook kun je als ingelogd lid reageren op nieuwsberichten zoals deze!

We zijn nog steeds bezig om de laatste content op de website te plaatsen. Mis je iets wat je echt terug zou willen zien op de website of heb je andere vragen? Stuur dan een mailtje naar communicatie@vvutrecht.nl.

 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen